1540306 1563489217230368 1246849601367240153 o Gruodžio 11 d. Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokykloje vyko greitųjų šachmatų turnyras (šveicariška dešimties ratų sistema su 10 min. laiko kontrole), skirtas paminėti Lietuvos kariuomenės mokyklos 24-ąsias įkūrimo metines.
Turnyre dalyvavo 38 šachmatininkai. Tarp jų   Lietuvos šaulių sąjungos komanda: Tomas Pilvinis, Arūnas Diktoras, Antanas Mašanauskas, Antanas Masaitis ir Jonas Vytautas Gluoksnis (komandos vadovas   Tomas Juraitis) ir LDK Kęstučio šaulių 7-osios rinktinės komanda: Kęstutis Bauža, Aidas Janonis, Andrius Dervinskas ir Kornelijus Baublys.
Dalyviai varžėsi ne tik komandinėje įskaitoje, bet ir asmeninėje. Komandinėje įskaitoje Lietuvos šaulių sąjungos komanda užėmė pirmąją vietą ir antrus metus iš eilės tapo čempionais. Asmeninėje įskaitoje šaulys Antanas Mašanauskas iškovojo pirmą vietą, o Tomas Pilvinis trečiąją. LDK Kęstučio šaulių 7-osios rinktinės komanda liko septinta, taigi yra erdvių tobulėti ir siekti aukštesnių tikslų.