10354800 705372572870843 8595660062916929639 n Rugpjūčio 1-2 dienomis Ignalinoje vyko Lietuvos vasaros biatlono čempionatas. Jame startavo Plk. Prano Saladžiaus šaulių rinktinės šauliai: Kotryna Vitkūnaitė, Rūta Banytė, Lukas Čepulis, Vilmantas Jakniūnas, Dainius Bielinis ir Karolis Paukštė.
Keturių kilometrų sprinto kroso rungtyje – šaudyta gulint ir stovint – savo amžiaus grupėje 3-iąją vietą užėmė V. Jakniūnas (7 baudos taškai). L. Čepulis liko septintas (4 baudos). Merginų grupėje įveikusi 3 km nuotolį antra finišavo K. Vitkūnaitė (2 baudos taškai), trečia – R. Banytė (3 baudos). 3 km nuotolio nugalėtoju savo amžiaus vaikinų grupėje tapo D. Bielinis (7 baudos).
Sprinto rungtyje riedslidėmis taip pat buvo šaudoma gulint ir stovint. Vaikinų grupėje 7,5 km nuotolį ir 2-ąją vietą užėmė L. Čepulis, šaudykloje suklydęs šešis kartus. 4-oji vieta atiteko K. Paukštei (6 baudos). 10-tas liko V. Jakniūnas (6 baudos). Merginos neatsiliko: įveikusi 6 km nuotolį ir gavusi 3 baudas 2-ąją vietą pelnė R. Banytė, 3-iąją – K. Vitkūnaitė (4 baudos). Tokioje pat vaikinų rungtyje nugalėtoju vėl tapo D. Bielinis (4 baudos).