Birželio 29 d. Anykščių Dariaus ir Girėno šaulių 1-osios kuopos jaunieji šauliai dalyvavo 8-osiose Baltijos šalių kariškių sporto žaidynėse, kurios vyko Panevėžyje, Karaliaus Mindaugo motorizuotajame pėstininkų batalione.
Jau pirmojoje komandinėje rungtyje šauliai tapo prizininkais. Paplūdimio tinklinį žaidę Gediminas Raškevičius ir Martynas Stonis džiaugėsi trečiąja vieta. Virvės traukimo varžybose, kurios yra anykštėnų arkliukas, be didesnių pastangų nuskinta pirmoji vieta. Kliūčių ruožo varžybose šauliai Roberta Liobytė (iki 14  m. amžiaus grupė) užėmė 2-ąją, o G. Raškevičius – 3-iąją vietą. Pasibaigus varžyboms anykštėnai, dar neišnaudoję visų jėgų, į futbolo aikštelę pakvietė Latvijos bei Estijos jaunuosius šaulius, tačiau abi komandos atsisakė. Galbūt spėjo, kad pergalė tądien šypsosi lietuviams.
Kitą dieną krepšinio 3×3 aikštelėje varžybas nedideliu pranašumu laimėjo latviai, lietuviai liko antri. Šauniai kovęsi šauliai Silvija Miltenytė, Dovydas Sadauskas ir Paulius Želiabinas įnešė indėlį siekiant pergalės. Paskutinė sporto rungtis, reikalaujanti ne tik ištvermės, bet ir taiklios akies  –  vasaros biatlonas. Čia šauliai, kaip ir dera tikriems šauliams, pasirodė gerai: 2-ąsias vietas iškovojo G.  Raškevičius, S.  Miltenytė ir R.  Liobytė.
Namo jaunieji sportininkai parsivežė nemažai apdovanojimų: diplomų, medalių, taurių.