Rinktinės ir kuopos

Karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-oji rinktinė (Alytaus apskr.)
   •  Alytaus šaulių 1-oji kuopa
   •  Alytaus šaulių 2-oji kuopa
   •  Giedriaus Matulionio šaulių 3-ioji kuopa (Druskininkų sav.)
   •  Gen. Adolfo Ramanausko - Vanago šaulių 4-oji kuopa (Lazdijų r.)
   •  Juozo Vitkaus - Kazimieraičio šaulių 5-oji kuopa (Varėnos r.)
   •  Alytaus šaulių 7-oji kuopa
   •  Alytaus šaulių 8-oji kuopa
   •  Alytaus r. šaulių 10-oji kuopa
   •  Alytaus r. šaulių 11-oji kuopa

Vytauto Didžiojo šaulių 2-oji rinktinė (Kauno apskr.)
   •  Kauno 201-oji šaulių kuopa
   •  Kauno 202-oji šaulių kuopa
   •  Kauno Tvirtovės 203-ioji šaulių kuopa
   •  Kauno 204-oji šaulių kuopa
   •  Kėdainių Povilo Lukšio 205-oji šaulių kuopa
   •  Prienų 206-oji šaulių kuopa
   •  Raseinių 207-oji šaulių kuopa
   •  Kaišiadorių 208-oji šaulių kuopa
   •  Ariogalos 209-oji šaulių kuopa
   •  Apsaugos 210-oji šaulių kuopa 
   •  Jonavos Justino Vareikio 211-oji šaulių kuopa   

Vakarų (jūros) šaulių 3-ioji rinktinė (Klaipėdos apskr.)
   •  Klaipėdos šaulių 1-oji kuopa
   •  Klaipėdos šaulių 2-oji kuopa
   •  Klaipėdos šaulių 3-ioji kuopa
   •  Klaipėdos šaulių 4-oji kuopa
   •  Kretingos šaulių 5-oji kuopa
   •  Palangos šaulių 6-oji kuopa
   •  Skuodo šaulių 7-oji kuopa
   •  Šilutės šaulių 8-oji kuopa
   •  Gargždų šaulių 9-oji kuopa
   •  Klaipėdos šaulių 10-oji kuopa
   •  Atskirasis kovinių šaulių (sargų) būrys
  

Suvalkijos šaulių 4-oji rinktinė (Marijampolės apskr.) 

   • Kalvarijos šaulių 1-oji kuopa
   • Pajevonio šaulių 2-oji kuopa
   • Marijampolės šaulių 3-ioji kuopa
   • Pilviškių šaulių 4-oji kuopa
   • Šakių šaulių 5-oji kuopa
   • Vilkaviškio P. Karužos šaulių 6-oji kuopa
   • Kazlų Rūdos šaulių 7-oji kuopa
   • Marijampolės jaunųjų šaulių 8-oji kuopa
   • Kudirkos Naumiesčio šaulių 10-oji kuopa

Alfonso Smetonos šaulių 5-oji rinktinė (Panevėžio apskr.)
   •  Biržų Stepono Giedriko-Giriečio 501-oji šaulių kuopa
   •  Naujamiesčio 502-oji šaulių kuopa
   •  Panevėžio 503-ioji šaulių kuopa
   •  Rokiškio 504-oji šaulių kuopa
   •  Kupiškio Stasio Lozoraičio 505-oji šaulių kuopa
   •  Panevėžio 506-oji šaulių kuopa
   •  Pasvalio 507-oji šaulių kuopa
   •  Subačiaus 508-oji šaulių kuopa
   •  Rokiškio Leonardo Grigonio-Užpalio 509-oji šaulių kuopa
   •  Panevėžio 510-oji šaulių kuopa
   •  Ramygalos 511-oji šaulių kuopa
   •  Rokiškio 512-oji šaulių kuopa
   •  Pandėlio 513-oji šaulių kuopa

Gen. P. Plechavičiaus šaulių 6-oji rinktinė (Šiaulių apskr.)
   •  Štabo 600 šaulių kuopa                                                      
   •  Radviliškio 601 šaulių kuopa
   •  Šiaulių 602 šaulių kuopa
   •  Apsaugos 603 šaulių kuopa
   •  Gruzdžių 604 šaulių kuopa
   •  Tytuvėnų 605 šaulių kuopa
   •  Joniškio 606 šaulių kuopa
   •  Kuršėnų 607 šaulių kuopa
   •  Baisogalos 608 šaulių kuopa
   •  Akmenės 609 šaulių kuopa

 LDK Kęstučio šaulių 7-oji rinktinė (Tauragės apskr.)
   •  Jurbarko P. Paulaičio šaulių 1-oji kuopa
   •  Tauragės J. Kasperavičiaus šaulių 2-oji kuopa
   •  Šilalės S. Girėno šaulių 3-ioji kuopa
   •  Tauragės jaunųjų šaulių 5-oji kuopa
   •  Šilalės šaulių 6-oji kuopa
   •  Skaudvilės šaulių 8-oji kuopa
   •  Pagėgių Rambyno šaulių 9-oji kuopa
   •  Pajūrio šaulių 10-oji kuopa
   •  Kvėdarnos šaulių 1-asis atskirasis būrys
   •  Laukuvos Vyčio Kryžiaus kavalieriaus Antano Strauko šaulių 7oji kuopa
   •  Eržvilko šaulių 3-iasis būrys
   •  Tenenių šaulių 4-asis atskirasis būrys
   •  Skirsnemunės šaulių 7-asis atskirasis būrys
   •  Seredžiaus šaulių 8-asis atskirasis būrys

 Žemaitijos šaulių 8-oji rinktinė (Telšių apskr.)
   •  Mažeikių šaulių 1-oji kuopa
   •  Plungės šaulių 2-oji kuopa
   •  Rietavo šaulių 3-ioji kuopa
   •  Varnių šaulių 4-oji kuopa
   •  Telšių šaulių 5-oji kuopa
   •  Alsėdžių šaulių 6-oji kuopa

Plk. Prano Saladžiaus šaulių 9-oji rinktinė (Utenos apskr.)
   •  Anykščių Dariaus ir Girėno šaulių 1-oji kuopa
   •  Utenos šaulių 2-oji kuopa
   •  Giedraičių gen. Silvestro Žukausko šaulių 3-ioji kuopa
   •  Dusetų šaulių 4-oji kuopa
   •  Visagino šaulių 5-oji kuopa
   •  Alantos šaulių 6-oji kuopa
   •  Zarasų šaulių 7-oji kuopa „Vytis“
   •  Utenos šaulių 9-oji kuopa

 Karaliaus Mindaugo šaulių 10-oji rinktinė (Vilniaus apskr.)

   •  Elektrėnų LDK Algirdo šaulių 1-oji kuopa
   •  Ukmergės šaulių 2-oji kuopa
   •  Vilniaus šaulių kuopa     
   •  Vilniaus „Geležinio vilko" šaulių  kuopa
   •  „Sostinės“ šaulių kuopa
   •  „Tauro“ šaulių kuopa
   •  Trakų rajono šaulių 6-oji kuopa
   •  Širvintų šaulių 10-oji kuopa
   •  Šalčininkų šaulių 11-oji kuopa
   •  Švenčionių šaulių 13-oji kuopa
   • „Nepriklausomybės kovų" šaulių kuopa
   •  „Šventaragio“ šaulių kuopa

© 2017 Lietuvos šaulių sąjunga. Visos teisės saugomos. Sprendimas: www.itpc.lt
Lietuvos šaulių sąjunga: Laisvės alėja 34, LT-44240 Kaunas, Įmonės kodas 191691799, PVM m.k. LT916917917