Ginklas šaulio tarnybai

DV0A6632Karaliaus Mindaugo šaulių 10-oji rinktinė pradėjo organizuoti Ginklo šaulio tarnybai nešiojimo ir naudojimo mokymus. Juose dalyvauja apie 100 rinktinės šaulių. Gegužės 13-14 dienomis įvyko pirmasis mokymų etapas – praktinio šaudymas iš pistoleto Glock 17 ir AK-4 mokymai. Dalyviams išdalinta Teisinė ginklo apyvartos teorinė medžiaga, artimiausiu metu numatomas seminaras ir baigiamasis teorinių žinių egzaminas, kurį šauliai laikys eksternu.
Sėkmingai baigusiems Ginklo šaulio tarnybai nešiojimo ir naudojimo mokymo kursą, bus įteikiamas kurso baigimo pažymėjimas.
Šiuo metu policijos licencijavimo poskyriui jau yra pateikta Lietuvos šaulių sąjungos vado išduota pažyma apie išlaikytą egzaminą dėl ginklo šaulio tarnybai nešiojimo ir naudojimo bei pirmasis prašymas, kad būtų išduotas leidimas laikyti (nešiotis) ginklą šaulio tarnybai. Karaliaus Mindaugo šaulių 10-osios rinktinės šaulys laukia pirmojo leidimo.
Šauliai, norintys daugiau sužinoti apie ginklo šaulio tarnybai įsigijimą, turi kreiptis į savo rinktinių vadus arba į Lietuvos šaulių sąjungos ginklininką Virgilijų Milišauską.

© 2018 Lietuvos šaulių sąjunga. Visos teisės saugomos. Sprendimas: www.itpc.lt
Lietuvos šaulių sąjunga: Laisvės alėja 34, LT-44240 Kaunas, Įmonės kodas 191691799, PVM m.k. LT916917917