Šaulių kovinis rengimas įgyja vis didesnį pagreitį

DSCN8780Kaistant saugumo situacijai pasaulyje, šauliai ir toliau intensyviai rengiasi tinkamai atlikti savo pilietinę ir šaulišką pareigą – ginti Tėvynę. Prieš mėnesį 30 tūkstančių egzempliorių tiražu visuomenėje pradėta platinti Krašto apsaugos ministerijos išleista mokomoji knygelė: ,,Ką turime žinoti apie pasipriešinimą: aktyvių veiksmų gairės“. Prie jos rengimo aktyviai prisidėjo Lietuvos šaulių sąjungos instruktoriai, kurie veda Išgyvenimo kursą Nr.1 ir Karinės technikos ir ginkluotės atpažinimo kursą Nr.1. Pastarąjį kursą prieš savaitę baigė ir grupė LDK Kęstučio šaulių 7-osios rinktinės šaulių, o kvalifikuotų stebėtojų skaičius vien tik per 2016 metus gerokai perkopė per 100 žmonių.
Baigiasi ir antrasis Partizaninės kovos kursas, vykstantis Karaliaus Mindaugo šaulių 10-ojoje rinktinėje. Šauliai per keletą mėnesių išklausė ir įvairaus pobūdžio teorines paskaitas ir dalyvavo praktinėse pratybose.
2017 metais Šaulių sąjungoje planuojama suaktyvinti ir kovinių būrių rengimą, o tiek išbandytus, tiek naujus kursus organizuoti visose rinktinėse.

Alberto Daugirdo informacija

© 2018 Lietuvos šaulių sąjunga. Visos teisės saugomos. Sprendimas: www.itpc.lt
Lietuvos šaulių sąjunga: Laisvės alėja 34, LT-44240 Kaunas, Įmonės kodas 191691799, PVM m.k. LT916917917