Pasieniečių mokykloje vyks jaunųjų šaulių stovyklos

IMG 5468Šiandien Viešojo saugumo tarnyboje pasirašytas susitarimas dėl 2016 metų Pasieniečių mokykloje organizuojamų vaikų vasaros stovyklų.
Trijose jaunųjų šaulių, jaunųjų ugniagesių, jaunųjų pasieniečių ir jaunųjų policijos rėmėjų vasaros stovyklose aktyviai laisvalaikį leis 300 vaikų.
Stovykloje vaikai bus supažindinami su įvairių statutinių tarnybų veikla, jiems bus suteikta daug teisinių žinių, ugdoma drausmė, ištvermingumas, pilietiškumas ir patriotiškumas, stiprinamas fizinis pasirengimas ir propaguojamas sveikas gyvenimo būdas. Stovyklautojai bus apgyvendinti Pasieniečių mokyklos bendrabučiuose, gyvens pagal karišką režimą. Jaunimui dienos prasidės rytine mankšta, rikiuote, o dienai besibaigiant bus aptariama veikla bei planuojamas kitos dienos užsiėmimai.
Moksleiviai turės galimybę išbandyti savo jėgas bei sustiprinti fizinį pasirengimą žaidžiant pulą, biliardą, badmintoną, dalyvaujant įvairiose sportinėse varžybose. Jaunuosius šaulius, pasieniečius, ugniagesius ir jaunuosius policijos rėmėjus savo pasirodymais džiugins kinologai su tarnybiniais šunimis. Stovyklautojai galės išbandyti saugos diržų efektyvumą ir patirti automobilio apsivertimo jausmą. Stovyklos kulminacija bus karinis-taktinis žygis Rūdninkų poligone, kurį organizuos Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai, taip pat bus organizuojama išvyka į Ugniagesių gelbėtojų mokyklą. Stovyklautojai susipažins su ugniagesių gelbėtojų profesija, mokysis gesinti gaisrą ir gelbėti į nelaimę patekusius žmones.
Stovyklos metu bus ir linksmybių: rengiamos diskotekos, talentų vakarai, įvairūs konkursai.

Policijos departamento informacija

© 2018 Lietuvos šaulių sąjunga. Visos teisės saugomos. Sprendimas: www.itpc.lt
Lietuvos šaulių sąjunga: Laisvės alėja 34, LT-44240 Kaunas, Įmonės kodas 191691799, PVM m.k. LT916917917