Pristatėme Lietuvos šaulių sąjungą Vilniaus knygų mugėje

IMG 0812Vasario 25-28 dienomis Vilniaus knygų mugėje jau antrą kartą dalyvavo Šaulių sąjunga. Taip pristatome savo veiklą, bendraujame su besidominčiais, platiname Šaulių sąjungos leidžiamą žurnalą „Trimitas“ ar tiesiog pasakojame apie šaulišką gyvenimą.
Kasmet knygų mugė sutraukia daugiau nei 60 tūkstančių lankytojų ir daugiau nei 300 dalyvių. Todėl tai puiki galimybė prisistatyti skaitančiai visuomenei ir sudalyvauti viename didžiausių kultūrinių renginių Lietuvoje. Šiais metais pristatančiąją komandą sudarė Vilniaus, Marijampolės, Tauragės šaulių rinktinių ir „Sajos“ atstovai.
Šaulių sąjungos stende knygų mugės metu buvo galima „pasimatuoti“ šaulio uniformą, nusifotografuoti, dalyvauti loterijoje ir laimėti šauliškų prizų. Istorijos mėgėjai turėjo galimybę pavartyti tarpukariu išleistų „Trimitų“, padiskutuoti apie šiandieninę sąjungą, o tikri entuziastai ir prisijungė prie šauliškos veiklos. Buvo naudinga prisistatyti, kaip visuomeninei organizacijai, įdomu patiems dalyvauti ir malonu sulaukti tokio aplinkinių susidomėjimo.

© 2018 Lietuvos šaulių sąjunga. Visos teisės saugomos. Sprendimas: www.itpc.lt
Lietuvos šaulių sąjunga: Laisvės alėja 34, LT-44240 Kaunas, Įmonės kodas 191691799, PVM m.k. LT916917917