Saugoti gamtą padės Lietuvos šauliai

lasisaRugsėjo 18 d. pasirašyta Aplinkos ministerijos ir Lietuvos šaulių sąjungos Karaliaus Mindaugo šaulių 10-osios rinktinės bendradarbiavimo sutartis. Ji padės stiprinti gyvosios gamtos apsaugą ir didinti pažeidimų kontrolę.
„Mums labai svarbi ir reikalinga kiekvieno gamtai neabejingo žmogaus pagalba. Džiaugiamės stiprėjančia draugyste su Lietuvos šaulių sąjunga ir gausėjančiomis neetatinių aplinkos apsaugos inspektorių gretomis. Tokių pareigūnų talkininkų visoje Lietuvoje – jau daugiau kaip 700“, – sakė aplinkos viceministras Linas Jonauskas.
Neetatinių aplinkos apsaugos inspektorių gretas rytoj papildys ir pažymėjimus gaus daugiau kaip 20 sėkmingai egzaminą išlaikiusių aplinkos apsaugai neabejingų talkininkų. Dalis jų – Lietuvos šaulių sąjungos nariai.
„Džiaugiamės, kad šauliai, būdami vieni aktyviausių ir labiausiai motyvuotų visuomenės narių, be jau teikiamos pagalbos pasieniečiams, policijai, ugniagesiams, galės aktyviai talkinti saugant Lietuvos gamtą“ – sakė Karaliaus Mindaugo šaulių 10-osios rinktinės vadas Tomas Grabauskas.
Lietuvos šaulių sąjungos Karaliaus Mindaugo šaulių 10-osios rinktinės šauliai jau netrukus dalyvaus vykstančios akcijos „Lašiša 2015“ reiduose ir padės saugoti neršti plaukiančias lašišas ir šlakius.

© 2018 Lietuvos šaulių sąjunga. Visos teisės saugomos. Sprendimas: www.itpc.lt
Lietuvos šaulių sąjunga: Laisvės alėja 34, LT-44240 Kaunas, Įmonės kodas 191691799, PVM m.k. LT916917917