Šiluvos atlaiduose – visos rinktinių vėliavos

Bažnyčiai švenčsiluva realiant Švč. Mergelės Marijos Gimimą, Lietuvos kariuomenės diena Šiluvoje Švč. M. Marijos Gimimo atlaiduose švenčiama nuolat ir joje kiekvienais metais itin gausiai dalyvauja ir šauliai. Šių metų pamaldose Dievo Motinos užtarimui buvo patikėtas visų rūpestis dėl taikos pasaulyje, dėkota ir melstasi už karius ir šaulius, jų šeimas ir artimuosius. Pirmą kartą rikiuotėje buvo nešamos visos rinktinių vėliavos.
Iškilmingą Eucharistijos šventimą katecheze pradėjo Ruklos įgulos karo kapelionas mjr. kun. Arnoldas Valkauskas. Priešais Baziliką įrengtoje erdvėje šv. Mišias aukojo Lietuvos kariuomenės ordinaras, Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas.
Homilijoje jis kvietė priimti į širdį Dievo žodį ir jo meilę. Pasak arkivyskupo, dabarties laikotarpyje svarbu mokėti atpažinti ir būti atspariems įvairiais informacijos kanalais nūdien skleidžiamai dezinformacijai, melo propagandai, siekimui skleisti blogąją naujieną. „Dievo priešas bando įtikinti, jog meilė ir gėris yra neteisingas kelias žmogui, todėl būtina išvengti pralaimėjimo ženklų“, – sakė kariuomenės ordinaras.

© 2018 Lietuvos šaulių sąjunga. Visos teisės saugomos. Sprendimas: www.itpc.lt
Lietuvos šaulių sąjunga: Laisvės alėja 34, LT-44240 Kaunas, Įmonės kodas 191691799, PVM m.k. LT916917917