Šaudymo varžybose dėl krašto apsaugos ministro taurės rungėsi ir šauliai

Balandžio 26 dieną Lietuvos kariuomenės Gaižiūnų poligone (Rukla, Jonavos r.) vyko šaudymo varžybos krašto apsaugos ministro taurei laimėti.
IMG 1971IMG 1994Poligone akies taiklumą išbandė apie 150 dalyvių. Varžybose kartu su kariais dalyvavo Lietuvos šaulių sąjungos atstovai, Valstybės sienos apsaugos, Viešojo saugumo tarnybų prie Vidaus reikalų ministerijos, Lietuvos medžiotojai. Dalyviai rungėsi snaiperinio ir pistoletinio šaudymo, karinio ginklo ir lygiavamzdžio šautuvo rungtyse.
LŠS atstovavo keturios komandos iš Vakarų (jūros) šaulių 3-iosios, LDK Kęstučio šaulių 7-osios, Žemaitijos šaulių 8-osios ir Alfonso Smetonos šaulių 5-osios rintinės. Nors šaulių komandos neužėmė prizinių vietų, bet pasirodė gerai. „Manau, kad į 40-tuką patekome“, - iškart po varžybų sakė Žemaitijos šaulių rinktinės vadas Julius Svirušis.
Individualioje įskaitoje geriausių rezultatų pasiekė Vakarų (jūros) šaulių komandos šaulys Andrius Gražulis. Šaudydamas pistoletu jis užėmė 3-iąją, lygiavamzdžiu šautuvu – 2-ąją vietą ir buvo apdovanotas diplomu.
Renginio dalyviai taip pat turėjo galimybę susipažinti su taikliojo šaulio ir kita šiandien Lietuvos kariuomenėje naudojama ginkluote. Varžybų tikslas – supažindinti artimiausią Lietuvos kariuomenės rezervą su naujausia Lietuvos kariuomenės ginkluote, keistis patirtimi, palyginti įgūdžius, bendrauti ir populiarinti taiklųjį šaudymą.

© 2018 Lietuvos šaulių sąjunga. Visos teisės saugomos. Sprendimas: www.itpc.lt
Lietuvos šaulių sąjunga: Laisvės alėja 34, LT-44240 Kaunas, Įmonės kodas 191691799, PVM m.k. LT916917917