LŠS mokymo centro instruktorius vedė išgyvenimo kursą Joniškio šauliams

Zinute apie isgyvenimo kursa joniskieciams 2Vasario 21-22 d. LŠS mokymo centro instruktorius, kariuomenės kūrėjas ats. mjr. Albertas Daugirdas Gen. P. Plechavičiaus šaulių 6-osios rinktinės IMG 9389IMG 9387Joniškio 3-iojo atskirojo būrio šauliams vedė 24 val. trukmės intensyvų Išgyvenimo kursą Nr. 1. KurseIMG 9333 dalyvavo jaunieji šauliai ir suaugę šauliai, netgi 80-metis krašto šviesuolis, šaulys Karolis Bačionis. Iniciatyvą naujam šaulių būriui organizuoti kuo įvairesnius praktinius mokymus parodė būrio vadas Dalius Bučinskas, kurio visa šeima puoselėja šauliškas idėjas.
Pasak kurso vadovo, Joniškiečiai nustebino ne tik aukšta motyvacija tobulinti kariškus įgūdžius, bet ir puikiu keturių kartų – prosenelių, senelių, tėvų ir vaikų – bendradarbiavimu. „Vyresnieji dalijosi gyvenimiška patirtimi ir rūpinosi materialine baze - transportas, elektros generatorius, maistas, laužavietės įranga ir t.t., - o jaunesnieji demonstravo pagarbą ir paslaugumą – nuostabi kartų vieningumo iliustracija!“ – džiaugėsi A. Daugirdas.
Tai devintas išgyvenimo kursas, kurį atsargos majoras pravedė per pastaruosius trejetą metų. Iš viso kursuose mokėsi 100 šaulių iš trijų LŠS rinktinių.

© 2018 Lietuvos šaulių sąjunga. Visos teisės saugomos. Sprendimas: www.itpc.lt
Lietuvos šaulių sąjunga: Laisvės alėja 34, LT-44240 Kaunas, Įmonės kodas 191691799, PVM m.k. LT916917917