Miško broliams tariame ačiū

misko broliaiŠauliai jungiasi prie padėkos Miško broliams – kovotojams už Lietuvos laisvę - akcijos ir liepos 23 dieną užsirišę žalią juostelę išreiškia savo nuostatą – pagarbą partizanams ir siekį saugoti jų atminimą.
Rugpjūčio 15 d. Lietuvos kino teatruose pasirodys Jono Ohmano, Vinco Sruoginio ir Marko Johnstono drama „Nematomas frontas“, pasakojanti partizanų pasipriešinimo sovietų okupacijai bei kovotojo už laisvę Juozo Lukšos istoriją. Filmo kūrėjai savo tinklalapyje (www.nematomasfrontas.lt) paskelbė: „Šiandien atrodo savaime suprantama, kad galime gyventi Lietuvoje ir be baimės šnekėti lietuviškai, kad galime kurti be cenzūros, kad galime keliauti kur tik panorėję, kad galime rinktis už ką balsuoti. Kai šios, kiekvienam žmogui būtinos vertybės, buvo suvaržytos, jie, paprasti Lietuvos vyrai ir moterys, stojo į kovą už laisvę. Partizanai, save vadinę miško broliais, pamiršę mirties baimę, kovojo už šalį, už savo žemę, už artimuosius, už pasaulį, kuriame mes visi dabar turime laimę gyventi. Ar dabar taip galėtume? Užsiriškime žalią juostelę ir tarkime Miško broliams „ačiū“ – už tai, kad visada buvo ir bus pasipriešinimo priespaudai simbolis.“
Šauliai bei jaunieji šauliai šiandien konstatuoja: taip, esame dėkingi, taip, neabejojame, kad iškilus reikalui pasielgtume taip pat - kaip tikri savo Tėvynės patriotai.
Nusifotografavus su žalia juostele ant rankos nuotrauka galima pasidalyti socialiniame tinkle „Facebook“ savo paskyroje. Akcijos ženkliuku galima pažymėti ir savo profilio nuotrauką.

© 2018 Lietuvos šaulių sąjunga. Visos teisės saugomos. Sprendimas: www.itpc.lt
Lietuvos šaulių sąjunga: Laisvės alėja 34, LT-44240 Kaunas, Įmonės kodas 191691799, PVM m.k. LT916917917