Pažintį su Šaulių sąjungos rinktinių šauliais LŠS vadas ats. plk. ltn. Liudas Gumbinas pradėjo nuo V. Pūtvio


DSC 1062Pirmąją tarnybos Šaulių sąjungoje savaitę LŠS vadas ats. plk. ltn. Liudas Gumbinas lanko rinktinių šaulius ir jaunuosius šaulius, vasarojančius stovyklose.
Liepos 15 d. atidavęs pagarbą – padėjęs gėlių - ant LŠS ideologo ir pirmojo viršininko Vlado Putvinskio-Pūtvio kapo Kelmėje LŠS vadas apsilankė Alsėdžių DSC 1123DSC 1184vidurinėje mokykloje ir pasveikino du aktyviausius šaulių būrelio abiturientus: P. Kačkauską ir R. Kontrimą mokyklos baigimo proga. Paskatinęs mokyklos jaunuomenę siekti aukštų tikslų bei nepamiršti, kad tarnyba savo šalies kariuomenėje – viena iš tokių, L. Gumbinas su mokyklos direktoriumi Leonu Mockūnu aptarė tolesnio bendradarbiavimo galimybes ir būdus.
Žemaitijos šaulių rinktinės štabe Telšiuose LŠS vadas su rinktinės vadu Juliumi Svirušiu diskutavo apie rinktinės aktualijas.
Vėlai vakare Sąjungos vadas aplankė Gen. Povilo Plechavičiaus šaulių 6-osios rinktinės organizuotą poilsio stovyklą Bulovėnuose. Čia bendravo su jaunaisiais šauliais bei stovyklai talkininkaujančiais šauliais, stebėjo būrių prisistatymą, kartu žiūrėjo filmą apie V. Putvinskį-Pūtvį, bendravo su rinktinės vadu Sauliumi Burškiu ir naktį praleido drauge su stovyklautojais – vienoje iš palapinių Dubysos slėnyje.

© 2018 Lietuvos šaulių sąjunga. Visos teisės saugomos. Sprendimas: www.itpc.lt
Lietuvos šaulių sąjunga: Laisvės alėja 34, LT-44240 Kaunas, Įmonės kodas 191691799, PVM m.k. LT916917917